Showing the single result
Filter by brands
Color
storage
Shop
Benefon TWIG Discovery
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
SKU-sam45796
| Weight | 128 kg |
|---|---|
| Dimensions | 116 × 51 × 24 cm |
| Brand | Samsung |
| Color | Black |
| Size | 12.6 cm2 (~21.3% screen-to-body ratio), 2.0 inches, 31.2 x 41.2 mm |
| Battery | Removable Li-Ion 1000 mAh battery |
| Bluetooth | Yes |
| Dimensions | 116 x 51 x 24 mm (4.57 x 2.01 x 0.94 in) |
| Display | 12.6 cm2 (~21.3% screen-to-body ratio), 176 x 220 pixels (~141 ppi density), 2.0 inches, 256K colors, 31.2 x 41.2 mm, TFT |
| Location | GPS |
| Officially announced | 2006, June |
| Rear Camera | No |
| SIM type | Mini-SIM |
| Storage | miniSD |
| Storage expansion | miniSD |
| USB | Proprietary |
| Weight | 128 g (4.52 oz) |
| WLAN | No |