Showing the single result
Shop
Benefon Q
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
SKU-sam14692
| Weight | 89 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 46 × 18 cm |
| Brand | Samsung |
| Color | Silver |
| Battery | Removable Li-Po 620 mAh battery |
| Bluetooth | No |
| Dimensions | 100 x 46 x 18 mm, 74 cc (3.94 x 1.81 x 0.71 in) |
| Display | 100 x 48 pixels, 6 lines, Electro-luminescent lighting Dynamic & user-selectable font size, Monochrome graphic |
| Location | No |
| Officially announced | 2000 |
| Rear Camera | No |
| SIM type | Mini-SIM |
| Storage | No |
| Storage expansion | no |
| Weight | 89 g (3.14 oz) |
| WLAN | No |