Showing 49–52 of 52 results
Filter by price
Filter by brands
AppleApple 26
SamsungSamsung 25
VIVOVIVO 1
Color
- BlackBlack 11
- BlueBlue 10
- GrayGray 6
- PinkPink 4
- SilverSilver 18
- Space GraySpace Gray 13
- WhiteWhite 7
- Black/SlateBlack/Slate 2
- Coral RedCoral Red 2
- Dark GreenDark Green 2
- GoldGold 6
- GreenGreen 6
- Icy BlueIcy Blue 1
- Light GreenLight Green 1
- Light VioletLight Violet 2
- Mint GreenMint Green 1
- Moonlight SilverMoonlight Silver 1
- Moonstone GrayMoonstone Gray 4
- Peppermint GreenPeppermint Green 1
- Platinum SilverPlatinum Silver 4
- PurplePurple 7
- Rose GoldRose Gold 2
- Silver/White 2
- Space BlackSpace Black 3
- Space Gray/BlackSpace Gray/Black 2
- StarlightStarlight 7
- Twilight BlueTwilight Blue 1
- VioletViolet 1
- White/Silver 2
- YellowYellow 2
Size
- 247.6×178.5×6.1 mm247.6×178.5×6.1 mm 1
- 10.9 inches 6
- 108.4 cm2 (~82.1% screen-to-body ratio) 2
- 108.4 cm2 (~82.9% screen-to-body ratio) 1
- 108.4 cm2 (~83.6% screen-to-body ratio) 4
- 108.4 cm2 (~83.8% screen-to-body ratio) 4
- 11.0 inches 8
- 11.5 inches 1
- 111.5 cm2 (~89.0% screen-to-body ratio) 2
- 12.4 inches 1
- 12.9 inches 1
- 13.0 inches 3
- 13.1 inches 2
- 14.6 inches 2
- 193.3 cm2 (~70.6% screen-to-body ratio) 1
- 193.3 cm2 (~71.7% screen-to-body ratio) 4
- 203.9 cm2 (~77.4% screen-to-body ratio) 2
- 214.9 cm2 (~81.7% screen-to-body ratio) 1
- 291.4 cm2 (~65.1% screen-to-body ratio) 2
- 291.4 cm2 (~71.6% screen-to-body ratio) 3
- 344.5 cm2 (~81.7% screen-to-body ratio) 4
- 350.9 cm2 (~80.9% screen-to-body ratio) 1
- 350.9 cm2 (~83.6% screen-to-body ratio) 1
- 357.6 cm2 (~80.1% screen-to-body ratio) 1
- 357.6 cm2 (~80.9% screen-to-body ratio) 2
- 359.2 cm2 (~80.5% screen-to-body ratio) 1
- 359.2 cm2 (~81.3% screen-to-body ratio) 1
- 364.8 cm2 (~82.3% screen-to-body ratio) 1
- 366.5 cm2 (~82.9% screen-to-body ratio) 1
- 373.1 cm2 (~84.2% screen-to-body ratio) 1
- 391.6 cm2 (~85.7% screen-to-body ratio) 1
- 446.1 cm2 (~84.3% screen-to-body ratio) 1
- 497.6 cm2 (~85.0% screen-to-body ratio) 2
- 515.3 cm2 (~85.4% screen-to-body ratio) 1
- 519.3 cm2 (~86.1% screen-to-body ratio) 2
- 527.3 cm2 (~86.9% screen-to-body ratio) 1
- 6.7 inches 11
- 6.74 inches 2
- 617.8 cm2 (~90.7% screen-to-body ratio) 1
- 617.8 cm2 (~90.8% screen-to-body ratio) 1
- 7.9 inches 5
- 8.3 inches 2
- 8.7 inches 1
- 9.7 inches 5
storage
- 128GB128GB 6
- 128GB128GB 2
- 128GB128GB 5
- 128GB128GB 2
- 128GB128GB 1
- 128GB128GB 10
- 16GB16GB 2
- 16GB16GB 5
- 16GB16GB 2
- 1TB1TB 5
- 1TB1TB 4
- 1TB1TB 1
- 1TB1TB 2
- 256GB256GB 3
- 256GB256GB 1
- 256GB256GB 9
- 256GB256GB 4
- 256GB256GB 2
- 256GB256GB 2
- 256GB256GB 5
- 256GB256GB 1
- 2TB2TB 5
- 2TB2TB 1
- 32GB32GB 3
- 32GB32GB 2
- 32GB32GB 1
- 32GB32GB 5
- 32GB32GB 1
- 512GB512GB 1
- 512GB512GB 8
- 512GB512GB 1
- 512GB512GB 1
- 512GB512GB 4
- 64GB64GB 7
- 64GB64GB 2
- 64GB64GB 2
- 64GB64GB 5
- 64GB64GB 2
- 64GB64GB 5
- 64GB64GB 1
- 64GB64GB 2
- 64GB 3GB RAM64GB 3GB RAM 1
NFC
- No 52
Shop
vivo Pad Air Silver 128GB
SKU:
SKU-sam60433-silver-128gb-4
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 530 kg |
|---|---|
| Dimensions | 259.7 × 176 × 6.7 cm |
| 3G Bands | N/A |
| Battery | 8500 mAh |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| Brand | Samsung |
| Color | Silver |
| Dimensions | 259.7 x 176 x 6.7 mm (10.22 x 6.93 x 0.26 in) |
| Display | 11.5 inches, 144Hz, 1840 x 2800 pixels, 1B colors, 3:2 ratio (~291 ppi density), 391.6 cm2 (~85.7% screen-to-body ratio), 500 nits, HDR10, IPS LCD |
| Front Camera | 5 MP |
| GPU | Adreno 650 |
| Location | Unspecified |
| LTE Bands | N/A |
| Multimedia | Stylus support |
| NFC | No |
| Officially announced | 2023, August 25 |
| OS | Android 13, OriginOS 3 |
| Processor | Octa-core (1×3.2 GHz Kryo 585 & 3×2.42 GHz Kryo 585 & 4×1.80 GHz Kryo 585), Qualcomm SM8250-AC Snapdragon 870 5G (7 nm) |
| RAM | 128GB 8GB RAM, 256GB 12GB RAM, 256GB 8GB RAM, 512GB 12GB RAM |
| Rear Camera | 8 MP |
| Resistance | aluminum back, aluminum frame, Glass front |
| Second camera | 5 MP |
| Sensors | Accelerometer, gyro, proximity (accessories only) |
| SIM type | No |
| Size | 11.5 inches, 391.6 cm2 (~85.7% screen-to-body ratio) |
| Storage | 128GB |
| Storage expansion | 128GB 8GB RAM, 256GB 12GB RAM, 256GB 8GB RAM, 512GB 12GB RAM; No |
| TDD Bands | N/A |
| USB | magnetic connector, OTG, USB Type-C 3.0 |
| Video recording | 1080p@30fps |
| Weight | 530 g (1.17 lb) |
| WLAN | dual-band, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6 |
Samsung Galaxy Tab S10 Lite Coral Red 128GB
SKU:
SKU-sam62224-coral-red-128gb-5
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 524 kg |
|---|---|
| Dimensions | 254.3 × 165.8 × 6.6 cm |
| Brand | SM-X400, SM-X406, SM-X406B; Samsung |
| Color | Coral Red |
| Size | 10.9 inches, 344.5 cm2 (~81.7% screen-to-body ratio) |
| 3G Bands | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 5G Bands | 1, 20, 26, 28, 3, 38, 40, 41, 5, 66, 7, 71, 77, 78 SA/NSA/Sub6, 8 |
| Battery | Li-Po 8000 mAh |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| Dimensions | 254.3 x 165.8 x 6.6 mm (10.01 x 6.53 x 0.26 in) |
| Display | 10.9 inches, 1320 x 2112 pixels, 16:10 ratio (~228 ppi density), 344.5 cm2 (~81.7% screen-to-body ratio), 90Hz, Mohs level 5, TFT LCD |
| Front Camera | (wide), 5 MP |
| GPU | Mali-G68 MP5 |
| Location | BDS, Galileo, Glonass, GPS, QZSS – cellular model only |
| LTE Bands | 1, 12, 13, 17, 2, 20, 25, 26, 28, 3, 32, 38, 4, 40, 41, 5, 66, 7, 8 |
| Multimedia | Stylus support |
| NFC | No |
| Officially announced | 2025, August 25 |
| OS | Android 15, One UI 7, up to 7 major Android upgrades |
| Processor | Exynos 1380 (5 nm), Octa-core (4×2.4 GHz Cortex-A78 & 4×2.0 GHz Cortex-A55) |
| RAM | 128GB 6GB RAM, 256GB 8GB RAM |
| Rear Camera | (wide), 8 MP, AF |
| Resistance | aluminum back, aluminum frame, Glass front |
| Second camera | (wide), 5 MP |
| Sensors | Accelerometer, compass (cellular model only), gyro, proximity (accessories only) |
| SIM type | Nano-SIM + eSIM (cellular model only) |
| Storage | 128GB |
| Storage expansion | 128GB 6GB RAM, 256GB 8GB RAM; microSDXC (dedicated slot) |
| TDD Bands | 1, 12, 13, 17, 2, 20, 25, 26, 28, 3, 32, 38, 4, 40, 41, 5, 66, 7, 8 |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Video recording | 1080p@30fps |
| Weight | 524 g (1.16 lb) |
| WLAN | dual-band, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, Wi-Fi Direct |
Samsung Galaxy Tab S10 FE+ Blue 256GB
SKU:
SKU-sam82075-blue-256gb-6
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 664 kg |
|---|---|
| Dimensions | 300.6 × 194.7 × 6 cm |
| Brand | SM-X620, SM-X626, SM-X626B; Samsung |
| Color | Blue |
| Size | 13.1 inches, 497.6 cm2 (~85.0% screen-to-body ratio) |
| 3G Bands | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 5G Bands | SA/NSA/Sub6 |
| Battery | Li-Po 10090 mAh |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| Dimensions | 300.6 x 194.7 x 6 mm (11.83 x 7.67 x 0.24 in) |
| Display | 13.1 inches, 16:10 ratio (~259 ppi density), 1800 x 2880 pixels, 497.6 cm2 (~85.0% screen-to-body ratio), 90Hz, IPS LCD, Mohs level 5 |
| Front Camera | (ultrawide), 12 MP, f/2.4 |
| GPU | Xclipse 540 |
| Location | BDS, Galileo, Glonass, GPS, QZSS – cellular model only |
| LTE Bands | LTE |
| Multimedia | Stylus support IP68 dust tight and water resistant (immersible up to 1.5m for 30 min) |
| NFC | No |
| Officially announced | 2025, April 02 |
| OS | Android 15, One UI 7 |
| Processor | Exynos 1580 (4 nm), Octa-core (1×2.9 GHz Cortex-A720 & 3×2.6 GHz Cortex-A720 & 4×1.9 GHz Cortex-A520) |
| RAM | 128GB 8GB RAM, 256GB 12GB RAM |
| Rear Camera | (wide), 13 MP, f/2.0 |
| Resistance | aluminum back, aluminum frame, Glass front |
| Second camera | (ultrawide), 12 MP, f/2.4 |
| Sensors | Accelerometer, Compass, Fingerprint (side-mounted), gyro, proximity (accessories only) |
| SIM type | Nano-SIM + eSIM (cellular model only) |
| Storage | 256GB |
| Storage expansion | 128GB 8GB RAM, 256GB 12GB RAM; microSDXC (dedicated slot) |
| TDD Bands | LTE |
| USB | magnetic connector, USB Type-C 2.0 |
| Video recording | 1080p@30fps, 4K@30fps |
| Weight | 664 g or 668 g (1.46 lb) |
| WLAN | dual-band, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, Wi-Fi Direct |
Samsung Galaxy Tab S10 Lite Coral Red 256GB
SKU:
SKU-sam62224-coral-red-256gb-6
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 524 kg |
|---|---|
| Dimensions | 254.3 × 165.8 × 6.6 cm |
| Brand | SM-X400, SM-X406, SM-X406B; Samsung |
| Color | Coral Red |
| Size | 10.9 inches, 344.5 cm2 (~81.7% screen-to-body ratio) |
| 3G Bands | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 5G Bands | 1, 20, 26, 28, 3, 38, 40, 41, 5, 66, 7, 71, 77, 78 SA/NSA/Sub6, 8 |
| Battery | Li-Po 8000 mAh |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| Dimensions | 254.3 x 165.8 x 6.6 mm (10.01 x 6.53 x 0.26 in) |
| Display | 10.9 inches, 1320 x 2112 pixels, 16:10 ratio (~228 ppi density), 344.5 cm2 (~81.7% screen-to-body ratio), 90Hz, Mohs level 5, TFT LCD |
| Front Camera | (wide), 5 MP |
| GPU | Mali-G68 MP5 |
| Location | BDS, Galileo, Glonass, GPS, QZSS – cellular model only |
| LTE Bands | 1, 12, 13, 17, 2, 20, 25, 26, 28, 3, 32, 38, 4, 40, 41, 5, 66, 7, 8 |
| Multimedia | Stylus support |
| NFC | No |
| Officially announced | 2025, August 25 |
| OS | Android 15, One UI 7, up to 7 major Android upgrades |
| Processor | Exynos 1380 (5 nm), Octa-core (4×2.4 GHz Cortex-A78 & 4×2.0 GHz Cortex-A55) |
| RAM | 128GB 6GB RAM, 256GB 8GB RAM |
| Rear Camera | (wide), 8 MP, AF |
| Resistance | aluminum back, aluminum frame, Glass front |
| Second camera | (wide), 5 MP |
| Sensors | Accelerometer, compass (cellular model only), gyro, proximity (accessories only) |
| SIM type | Nano-SIM + eSIM (cellular model only) |
| Storage | 256GB |
| Storage expansion | 128GB 6GB RAM, 256GB 8GB RAM; microSDXC (dedicated slot) |
| TDD Bands | 1, 12, 13, 17, 2, 20, 25, 26, 28, 3, 32, 38, 4, 40, 41, 5, 66, 7, 8 |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Video recording | 1080p@30fps |
| Weight | 524 g (1.16 lb) |
| WLAN | dual-band, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, Wi-Fi Direct |


