Showing all 2 results
128GB
Apple iPad (2025)
SKU:
SKU-sam15028
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 477 kg |
|---|---|
| Dimensions | 248.6 × 179.5 × 7 cm |
| Brand | A3354; Samsung, A3355, A3356 |
| Color | Blue, Pink, Silver, Yellow |
| Size | 11.0 inches, 357.6 cm2 (~80.1% screen-to-body ratio) |
| 3G Bands | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 5G Bands | 1, 12, 14, 2, 20, 25, 26, 28, 29, 3, 30, 38, 40, 41, 48, 5, 66, 7, 70, 71, 75, 76, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3355, 8, A3356 |
| Battery | Li-Po (28.93 Wh) |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, EDR, LE |
| Dimensions | 248.6 x 179.5 x 7 mm (9.79 x 7.07 x 0.28 in) |
| Display | 11.0 inches, 1640 x 2360 pixels (~264 ppi density), 357.6 cm2 (~80.1% screen-to-body ratio), 500 nits (typ), Liquid Retina IPS LCD, Mohs level 4, oleophobic coating, Scratch-resistant glass |
| Front Camera | 12 MP, 122Ëš (ultrawide), f/2.4 |
| GPU | Apple GPU (4-core graphics) |
| Location | GLONASS (Wi‑Fi + Cellular model only), GPS |
| LTE Bands | 1, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 25, 26, 28, 29, 3, 30, 32, 34, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 48, 5, 66, 7, 71 – A3355, 8 |
| Multimedia | Stylus support |
| NFC | No |
| Officially announced | 2025, March 04 |
| OS | iPadOS 18.3.2, upgradable to iPadOS 26.1 |
| Processor | 5-core, Apple A16 Bionic (4 nm) |
| RAM | 128GB 6GB RAM, 256GB 6GB RAM, 512GB 6GB RAM |
| Rear Camera | (wide), 12 MP, f/1.8, PDAF |
| Resistance | aluminum back, aluminum frame, Glass front |
| Second camera | 12 MP, 122Ëš (ultrawide), f/2.4 |
| Sensors | Accelerometer, Barometer, Compass, Fingerprint (top-mounted), gyro |
| SIM type | eSIM (cellular model only) |
| Storage | 128GB, 256GB, 512GB |
| Storage expansion | 128GB 6GB RAM, 256GB 6GB RAM, 512GB 6GB RAM; No |
| TDD Bands | 1, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 25, 26, 28, 29, 3, 30, 32, 34, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 48, 5, 66, 7, 71 – A3355, 8 |
| USB | DisplayPort; magnetic connector, USB Type-C 2.0 |
| Video recording | 1080p@25/30/60/120/240fps, 1080p@25/30/60fps, 4K@24/25/30/60fps, gyro-EIS |
| Weight | 477 g (Wi-Fi) / 481 g (LTE) (1.05 lb) |
| WLAN | dual-band, hotspot, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6 |
Samsung Galaxy Tab A11+
SKU:
SKU-sam90491
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 477 kg |
|---|---|
| Dimensions | 257.1 × 168.7 × 6.9 cm |
| Brand | SM-X230, SM-X236B; Samsung |
| Color | Gray, Silver |
| Size | 11.0 inches, 350.9 cm2 (~80.9% screen-to-body ratio) |
| 3G Bands | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 – cellular model only |
| 5G Bands | 1, 20, 26, 28, 3, 38, 40, 41, 5, 66, 7, 71, 77, 78 SA/NSA/Sub6 – cellular model only, 8 |
| Battery | Li-Po 7040 mAh |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| Dimensions | 257.1 x 168.7 x 6.9 mm (10.12 x 6.64 x 0.27 in) |
| Display | 11.0 inches, 1200 x 1920 pixels, 16:10 ratio (~206 ppi density), 350.9 cm2 (~80.9% screen-to-body ratio), 90Hz, Mohs level 5, TFT LCD |
| Front Camera | 5 MP |
| GPU | Mali-G615 MC2 |
| Location | BDS, Galileo, Glonass, GPS, QZSS – cellular model only |
| LTE Bands | 1, 12, 13, 17, 2, 20, 26, 28, 3, 38, 4, 40, 41, 5, 66 – cellular model only, 7, 8 |
| NFC | No |
| Officially announced | 2025, September 29 |
| OS | Android 16, One UI 8, up to 7 major Android upgrades |
| Processor | Mediatek Dimensity 7300 (4 nm), Octa-core (4×2.5 GHz Cortex-A78 & 4×2.0 GHz Cortex-A55) |
| RAM | 128GB 6GB RAM, 256GB 8GB RAM |
| Rear Camera | 8 MP, AF |
| Second camera | 5 MP |
| Sensors | Accelerometer, Compass, gyro, proximity (accessories only) |
| SIM type | Nano-SIM + eSIM (cellular model only) |
| Storage | 128GB, 256GB |
| Storage expansion | 128GB 6GB RAM, 256GB 8GB RAM; microSDXC (dedicated slot) |
| TDD Bands | 1, 12, 13, 17, 2, 20, 26, 28, 3, 38, 4, 40, 41, 5, 66 – cellular model only, 7, 8 |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Video recording | 1080p@30fps |
| Weight | 477 g or 482 g (1.05 lb) |
| WLAN | dual-band, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Wi-Fi Direct |

