Showing all 5 results
Filter by brands
Color
Size
storage
- 128GB128GB 2
- 1TB1TB 1
- 1TB1TB 2
- 1TB1TB 1
- 2TB2TB 1
- 2TB2TB 1
- 512GB512GB 1
- 512GB512GB 4
NFC
- No 5
256GB
Apple iPad Pro 11 (2025)
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
SKU-sam10968
| Weight | 444 kg |
|---|---|
| Dimensions | 249.7 × 177.5 × 5.3 cm |
| Brand | A3357, A3358, A3359; Samsung |
| Color | Silver, Space Black |
| Size | 11.0 inches, 364.8 cm2 (~82.3% screen-to-body ratio) |
| 3G Bands | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 – cellular model only |
| 5G Bands | 1, 12, 14, 2, 20, 25, 26, 28, 29, 3, 30, 38, 40, 41, 48, 5, 66, 7, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3358, 8, A3359 – cellular model only |
| Battery | Li-Po 8160 mAh |
| Bluetooth | 6.0, A2DP, EDR, LE |
| Dimensions | 249.7 x 177.5 x 5.3 mm (9.83 x 6.99 x 0.21 in) |
| Display | 1000 nits (HBM), 11.0 inches, 120Hz, 1600 nits (peak), 1668 x 2420 pixels, 3:2 ratio (~267 ppi density), 364.8 cm2 (~82.3% screen-to-body ratio), Antireflective coating Nano-texture display glass option on 1TB and 2TB models, Dolby Vision, HDR10, Mohs level 4, oleophobic coating, Scratch-resistant glass, Ultra Retina Tandem OLED |
| Front Camera | 12 MP, 122Ëš (ultrawide), f/2.0 |
| GPU | Apple GPU (10-core graphics) |
| Location | Galileo, Glonass, GPS, QZSS (Wi‑Fi + Cellular model only) |
| LTE Bands | 1, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 25, 26, 28, 29, 3, 30, 32, 34, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 48, 5, 66, 7, 71 – A3358 – cellular model only, 8 |
| Multimedia | Stylus support |
| NFC | No |
| Officially announced | 2025, October 16 |
| OS | iPadOS 26, upgradable to iPadOS 26.1 |
| Processor | 6 efficiency cores) – 1/2TB models, 6 efficiency cores) – 256/512GB models10-core (4 performance cores, 9-core (3 performance cores, Apple M5 |
| RAM | 1TB 16GB RAM, 256GB 12GB RAM, 2TB 16GB RAM, 512GB 12GB RAM |
| Rear Camera | (wide), 12 MP, dual pixel PDAF TOF 3D LiDAR scanner (depth), f/1.8 |
| Resistance | aluminum back, aluminum frame, Glass front |
| Second camera | 12 MP, 122Ëš (ultrawide), f/2.0 |
| Sensors | Accelerometer, Barometer, Compass, Face ID, gyro |
| SIM type | eSIM – cellular model only |
| Storage | 1TB, 256GB, 2TB, 512GB |
| Storage expansion | 1TB 16GB RAM, 256GB 12GB RAM, 2TB 16GB RAM; No, 512GB 12GB RAM |
| TDD Bands | 1, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 25, 26, 28, 29, 3, 30, 32, 34, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 48, 5, 66, 7, 71 – A3358 – cellular model only, 8 |
| USB | DisplayPort, magnetic connector, USB Type-C 4 (Thunderbolt 3) |
| Video recording | 1080p), 1080p@25/30/60/120/240fps; gyro-EIS, 1080p@25/30/60fps, 4K@24/25/30/60fps, gyro-EIS, HDR, ProRes (4K |
| Weight | 444 g (Wi-Fi), 446 g (5G) (1.03 lb) |
| WLAN | dual-band, hotspot, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7 |
Samsung Galaxy Tab S10 Ultra
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
SKU-sam34376
| Weight | 718 kg |
|---|---|
| Dimensions | 326.4 × 208.6 × 5.4 cm |
| Brand | SM-X920, SM-X920N; Samsung, SM-X926B, SM-X926N |
| Color | Moonstone Gray, Platinum Silver |
| Size | 14.6 inches, 617.8 cm2 (~90.7% screen-to-body ratio) |
| 3G Bands | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 5G Bands | 1, 12, 2, 20, 25, 26, 28, 3, 38, 40, 41, 5, 66, 7, 77, 78 SA/NSA/Sub6, 8 |
| Battery | Li-Po 11200 mAh |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| Dimensions | 326.4 x 208.6 x 5.4 mm (12.85 x 8.21 x 0.21 in) |
| Display | 120Hz, 14.6 inches, 16:10 ratio (~239 ppi density), 1848 x 2960 pixels, 617.8 cm2 (~90.7% screen-to-body ratio), Dynamic AMOLED 2X, HDR10+, Mohs level 5 |
| Front Camera | 12 MP, 120Ëš (ultrawide), 26mm (wide) 12 MP, f/2.2, f/2.4 |
| GPU | Immortalis-G720 MC12 |
| Location | BDS, GALILEO – cellular model only, Glonass, GPS |
| LTE Bands | 1, 12, 13, 17, 2, 20, 25, 26, 28, 3, 32, 38, 39, 4, 40, 41, 5, 66, 7, 8 |
| Multimedia | 2.8ms latency (Bluetooth integration, accelerometer, gyro) Enhanced Armor aluminum, IP68 dust tight and water resistant (immersible up to 1.5m for 30 min) Stylus |
| NFC | No |
| Officially announced | 2024, September 26 |
| OS | Android 14, One UI 6.1 |
| Processor | Mediatek Dimensity 9300+ (4 nm), Octa-core (1×3.4 GHz Cortex-X4 & 3×2.8 GHz Cortex-X4 & 4×2.0 GHz Cortex-A720) |
| RAM | 1TB 12GB RAM, 1TB 16GB RAM, 256GB 12GB RAM, 512GB 12GB RAM |
| Rear Camera | (ultrawide), 1.0µm, 1/3.4″, 13 MP, 26mm (wide), AF 8 MP, f/2.0, f/2.2 |
| Resistance | aluminum back, aluminum frame, Glass front |
| Second camera | 12 MP, 120Ëš (ultrawide), 26mm (wide) 12 MP, f/2.2, f/2.4 |
| Sensors | Accelerometer, Compass, Fingerprint (under display, gyro, optical), proximity |
| SIM type | Nano-SIM + eSIM (cellular model only) |
| Storage | 1TB, 1TB, 256GB, 512GB |
| Storage expansion | 1TB 12GB RAM, 1TB 16GB RAM; microSDXC (dedicated slot), 256GB 12GB RAM, 512GB 12GB RAM |
| TDD Bands | 1, 12, 13, 17, 2, 20, 25, 26, 28, 3, 32, 38, 39, 4, 40, 41, 5, 66, 7, 8 |
| USB | magnetic connector, USB Type-C 3.2 |
| Video recording | 1080p@30fps, 4K@30fps |
| Weight | 718 g (Wi-Fi), 723 g (5G) (1.58 lb) |
| WLAN | tri-band, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, Wi-Fi Direct |
Samsung Galaxy Tab S10+
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
SKU-sam94856
| Weight | 571 kg |
|---|---|
| Dimensions | 285.4 × 185.4 × 5.6 cm |
| Brand | SM-X820, SM-X820N, SM-X826B, SM-X826N; Samsung |
| Color | Moonstone Gray, Platinum Silver |
| Size | 12.4 inches, 446.1 cm2 (~84.3% screen-to-body ratio) |
| 3G Bands | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 5G Bands | 1, 12, 2, 20, 25, 26, 28, 3, 38, 40, 41, 5, 66, 7, 77, 78 SA/NSA/Sub6, 8 |
| Battery | Li-Po 10090 mAh |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| Dimensions | 285.4 x 185.4 x 5.6 mm (11.24 x 7.30 x 0.22 in) |
| Display | 12.4 inches, 120Hz, 16:10 ratio (~266 ppi density), 1752 x 2800 pixels, 446.1 cm2 (~84.3% screen-to-body ratio), Dynamic AMOLED 2X, HDR10+, Mohs level 5 |
| Front Camera | 12 MP, 120Ëš (ultrawide), f/2.4 |
| GPU | Immortalis-G720 MC12 |
| Location | BDS, GALILEO – cellular model only, Glonass, GPS |
| LTE Bands | 1, 12, 13, 17, 2, 20, 25, 26, 28, 3, 32, 38, 39, 4, 40, 41, 5, 66, 7, 8 |
| Multimedia | 2.8ms latency (Bluetooth integration, accelerometer, gyro) Enhanced Armor aluminum, IP68 dust tight and water resistant (immersible up to 1.5m for 30 min) Stylus |
| NFC | No |
| Officially announced | 2024, September 26 |
| OS | Android 14, One UI 6.1 |
| Processor | Mediatek Dimensity 9300+ (4 nm), Octa-core (1×3.4 GHz Cortex-X4 & 3×2.8 GHz Cortex-X4 & 4×2.0 GHz Cortex-A720) |
| RAM | 256GB 12GB RAM, 512GB 12GB RAM |
| Rear Camera | (ultrawide), 1.0µm, 1/3.4″, 13 MP, 26mm (wide), AF 8 MP, f/2.0, f/2.2 |
| Resistance | aluminum back, aluminum frame, Glass front |
| Second camera | 12 MP, 120Ëš (ultrawide), f/2.4 |
| Sensors | Accelerometer, Compass, Fingerprint (under display, gyro, optical), proximity |
| SIM type | Nano-SIM + eSIM (cellular model only) |
| Storage | 256GB, 512GB |
| Storage expansion | 256GB 12GB RAM, 512GB 12GB RAM; microSDXC (dedicated slot) |
| TDD Bands | 1, 12, 13, 17, 2, 20, 25, 26, 28, 3, 32, 38, 39, 4, 40, 41, 5, 66, 7, 8 |
| USB | magnetic connector, USB Type-C 3.2 |
| Video recording | 1080p@30fps, 4K@30fps |
| Weight | 571 g (Wi-Fi), 576 g (5G) (1.26 lb) |
| WLAN | tri-band, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, Wi-Fi Direct |
Samsung Galaxy Tab S11
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
SKU-sam21806
| Weight | 469 kg |
|---|---|
| Dimensions | 253.8 × 165.3 × 5.5 cm |
| Brand | SM-X730, SM-X736, SM-X736B; Samsung |
| Color | Moonstone Gray, Platinum Silver |
| Size | 11.0 inches, 350.9 cm2 (~83.6% screen-to-body ratio) |
| 3G Bands | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 5G Bands | SA/NSA/Sub6 |
| Battery | Li-Po 8400 mAh |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE |
| Dimensions | 253.8 x 165.3 x 5.5 mm (9.99 x 6.51 x 0.22 in) |
| Display | 1000 nits (typ), 11.0 inches, 120Hz, 16:10 ratio (~274 ppi density), 1600 nits (peak), 1600 x 2560 pixels, 350.9 cm2 (~83.6% screen-to-body ratio), Dynamic AMOLED 2X, HDR10+, Mohs level 5 |
| Front Camera | 12 MP, 120Ëš (ultrawide), f/2.4 |
| GPU | Immortalis-G925 |
| Location | BDS, GALILEO – cellular model only, Glonass, GPS |
| LTE Bands | LTE |
| Multimedia | IP68 dust tight and water resistant (immersible up to 1.5m for 30 min) Stylus support Enhanced Armor aluminum |
| NFC | No |
| Officially announced | 2025, September 04 |
| OS | Android 16, One UI 8 |
| Processor | Mediatek Dimensity 9400+ (3 nm), Octa-core (1×3.63 GHz Cortex-X925 & 3×3.3 GHz Cortex-X4 & 4×2.4 GHz Cortex-A720) |
| RAM | 128GB 12GB RAM, 256GB 12GB RAM, 2TB 12GB RAM, 512GB 12GB RAM |
| Rear Camera | 1.0µm, 1/3.4″, 13 MP, 26mm (wide), AF, f/2.0 |
| Resistance | aluminum back, aluminum frame, Glass front |
| Second camera | 12 MP, 120Ëš (ultrawide), f/2.4 |
| Sensors | Accelerometer, Compass, Fingerprint (under display, gyro, optical), proximity |
| SIM type | Nano-SIM + eSIM (cellular model only) |
| Storage | 128GB, 256GB, 2TB, 512GB |
| Storage expansion | 128GB 12GB RAM, 256GB 12GB RAM, 2TB 12GB RAM; microSDXC (dedicated slot), 512GB 12GB RAM |
| TDD Bands | LTE |
| USB | magnetic connector, USB Type-C 3.2 |
| Video recording | 1080p@30fps, 4K@30fps |
| Weight | 469 g or 471 g (1.03 lb) |
| WLAN | tri-band, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, Wi-Fi Direct |
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
SKU-sam43455
| Weight | 692 kg |
|---|---|
| Dimensions | 326.3 × 208.5 × 5.1 cm |
| Brand | SM-X930, SM-X930N; Samsung, SM-X936B, SM-X936N |
| Color | Moonstone Gray, Platinum Silver |
| Size | 14.6 inches, 617.8 cm2 (~90.8% screen-to-body ratio) |
| 3G Bands | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 5G Bands | SA/NSA/Sub6 |
| Battery | Li-Po 11600 mAh |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE |
| Dimensions | 326.3 x 208.5 x 5.1 mm (12.85 x 8.21 x 0.20 in) |
| Display | 1000 nits (typ), 120Hz, 14.6 inches, 16:10 ratio (~239 ppi density), 1600 nits (peak), 1848 x 2960 pixels, 617.8 cm2 (~90.8% screen-to-body ratio), Dynamic AMOLED 2X, HDR10+, Mohs level 5 |
| Front Camera | 12 MP, 120Ëš (ultrawide), f/2.4 |
| GPU | Immortalis-G925 |
| Location | BDS, Galileo, Glonass, GPS |
| LTE Bands | LTE |
| Multimedia | IP68 dust tight and water resistant (immersible up to 1.5m for 30 min) Stylus support Enhanced Armor aluminum |
| NFC | No |
| Officially announced | 2025, September 04 |
| OS | Android 16, One UI 8 |
| Processor | Mediatek Dimensity 9400+ (3 nm), Octa-core (1×3.63 GHz Cortex-X925 & 3×3.3 GHz Cortex-X4 & 4×2.4 GHz Cortex-A720) |
| RAM | 128GB 12GB RAM, 1TB 16GB RAM, 256GB 12GB RAM, 512GB 12GB RAM |
| Rear Camera | (ultrawide), 1.0µm, 1/3.4″, 13 MP, 26mm (wide), AF 8 MP, f/2.0, f/2.2 |
| Resistance | aluminum back, aluminum frame, Glass front |
| Second camera | 12 MP, 120Ëš (ultrawide), f/2.4 |
| Sensors | Accelerometer, Compass, Fingerprint (under display, gyro, optical), proximity |
| SIM type | Nano-SIM + eSIM (cellular model only) |
| Storage | 128GB, 1TB, 256GB, 512GB |
| Storage expansion | 128GB 12GB RAM, 1TB 16GB RAM; microSDXC (dedicated slot), 256GB 12GB RAM, 512GB 12GB RAM |
| TDD Bands | LTE |
| USB | magnetic connector, USB Type-C 3.2 |
| Video recording | 1080p@30fps, 4K@30fps |
| Weight | 692 g or 695 g (1.53 lb) |
| WLAN | tri-band, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, Wi-Fi Direct |

