Showing all 3 results
Filter by price
Color
storage
HONOR
Honor X5c Plus (Brand New)
Rated 0 out of 5
In stock
349.99 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3358, A3359 – cellular model only |
|---|---|
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Honor |
| Color | Black, Blue |
| RAM | 128GB 4GB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB |
| version | International Version |
Honor X6c ( Brand New)
Rated 0 out of 5
In stock
399.99 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3358, A3359 – cellular model only |
|---|---|
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Honor |
| Color | Black, Green, White |
| RAM | 128GB 6GB RAM, 256GB 6GB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 256GB |
| version | International Version |
Honor X7D 5G( Brand New)
Rated 0 out of 5
In stock
539.99 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
A-BHK515-38
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3361, A3362 – cellular model only |
|---|---|
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Honor |
| Color | Black, Silver, White |
| RAM | 256GB 8GB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 256GB |
| version | International Version |