Showing the single result
VIVO
vivo Pad Air Silver 128GB
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
SKU-sam60433-silver-128gb-4
| Weight | 530 kg |
|---|---|
| Dimensions | 259.7 × 176 × 6.7 cm |
| 3G Bands | N/A |
| Battery | 8500 mAh |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| Brand | Samsung |
| Color | Silver |
| Dimensions | 259.7 x 176 x 6.7 mm (10.22 x 6.93 x 0.26 in) |
| Display | 11.5 inches, 144Hz, 1840 x 2800 pixels, 1B colors, 3:2 ratio (~291 ppi density), 391.6 cm2 (~85.7% screen-to-body ratio), 500 nits, HDR10, IPS LCD |
| Front Camera | 5 MP |
| GPU | Adreno 650 |
| Location | Unspecified |
| LTE Bands | N/A |
| Multimedia | Stylus support |
| NFC | No |
| Officially announced | 2023, August 25 |
| OS | Android 13, OriginOS 3 |
| Processor | Octa-core (1×3.2 GHz Kryo 585 & 3×2.42 GHz Kryo 585 & 4×1.80 GHz Kryo 585), Qualcomm SM8250-AC Snapdragon 870 5G (7 nm) |
| RAM | 128GB 8GB RAM, 256GB 12GB RAM, 256GB 8GB RAM, 512GB 12GB RAM |
| Rear Camera | 8 MP |
| Resistance | aluminum back, aluminum frame, Glass front |
| Second camera | 5 MP |
| Sensors | Accelerometer, gyro, proximity (accessories only) |
| SIM type | No |
| Size | 11.5 inches, 391.6 cm2 (~85.7% screen-to-body ratio) |
| Storage | 128GB |
| Storage expansion | 128GB 8GB RAM, 256GB 12GB RAM, 256GB 8GB RAM, 512GB 12GB RAM; No |
| TDD Bands | N/A |
| USB | magnetic connector, OTG, USB Type-C 3.0 |
| Video recording | 1080p@30fps |
| Weight | 530 g (1.17 lb) |
| WLAN | dual-band, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6 |