Showing 13–15 of 15 results
VIVO
Vivo Y72 5G Renewed
Rated 0 out of 5
In stock
410.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| 3G Bands | HSDPA 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 – A1532 (GSM) |
|---|---|
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3361, A3362 – cellular model only |
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Vivo |
| Color | Black, Icy Blue |
| RAM | 128GB 8GB RAM |
| SIM type | Nano Sim |
| Storage | 128GB |
Vivo Y76 5G Renewed
Rated 0 out of 5
In stock
420.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| 3G Bands | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 – cellular model only |
|---|---|
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3361, A3362 – cellular model only |
| Battery | 5100 mAh |
| Color | Black, Icy Blue |
| RAM | 128GB 8GB RAM |
| Brand | Vivo |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB |
vivo Pad Air Silver 128GB
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
SKU-sam60433-silver-128gb-4
| Weight | 530 kg |
|---|---|
| Dimensions | 259.7 × 176 × 6.7 cm |
| 3G Bands | N/A |
| Battery | 8500 mAh |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| Brand | Samsung |
| Color | Silver |
| Dimensions | 259.7 x 176 x 6.7 mm (10.22 x 6.93 x 0.26 in) |
| Display | 11.5 inches, 144Hz, 1840 x 2800 pixels, 1B colors, 3:2 ratio (~291 ppi density), 391.6 cm2 (~85.7% screen-to-body ratio), 500 nits, HDR10, IPS LCD |
| Front Camera | 5 MP |
| GPU | Adreno 650 |
| Location | Unspecified |
| LTE Bands | N/A |
| Multimedia | Stylus support |
| NFC | No |
| Officially announced | 2023, August 25 |
| OS | Android 13, OriginOS 3 |
| Processor | Octa-core (1×3.2 GHz Kryo 585 & 3×2.42 GHz Kryo 585 & 4×1.80 GHz Kryo 585), Qualcomm SM8250-AC Snapdragon 870 5G (7 nm) |
| RAM | 128GB 8GB RAM, 256GB 12GB RAM, 256GB 8GB RAM, 512GB 12GB RAM |
| Rear Camera | 8 MP |
| Resistance | aluminum back, aluminum frame, Glass front |
| Second camera | 5 MP |
| Sensors | Accelerometer, gyro, proximity (accessories only) |
| SIM type | No |
| Size | 11.5 inches, 391.6 cm2 (~85.7% screen-to-body ratio) |
| Storage | 128GB |
| Storage expansion | 128GB 8GB RAM, 256GB 12GB RAM, 256GB 8GB RAM, 512GB 12GB RAM; No |
| TDD Bands | N/A |
| USB | magnetic connector, OTG, USB Type-C 3.0 |
| Video recording | 1080p@30fps |
| Weight | 530 g (1.17 lb) |
| WLAN | dual-band, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6 |