Showing 13–24 of 52 results
Filter by price
Color
storage
- 128GB128GB 37
- 128GB128GB 1
- 128GB128GB 1
- 256GB256GB 4
- 256GB256GB 27
- 512GB512GB 9
- 64GB64GB 10
- 64GB64GB 2
- 64GB64GB 2
NFC
- Yes 13
XIAOMI
Redmi 10 5G Renewed
SKU:
A-BHK.0100
Rated 0 out of 5
In stock
499.00 AED| 3G Bands | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 – International |
|---|---|
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3361, A3362 – cellular model only |
| Battery | 5100 mAh |
| Bluetooth | Yes |
| Brand | Xiaomi |
| Color | Black, Gray, Green |
| NFC | Yes |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 64GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi 10A 4G Renewed
Rated 0 out of 5
In stock
499.00 AED| 3G Bands | HSDPA 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 – A1522 (GSM) |
|---|---|
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3361, A3362 – cellular model only |
| Battery | 5100 mAh |
| Bluetooth | Yes |
| Brand | Xiaomi |
| Color | Black, Blue, Gray |
| NFC | Yes |
| OS | Android 16 |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 64GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi 10A 5G Renewed
Rated 0 out of 5
In stock
599.00 AED| 3G Bands | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 – A1662 |
|---|---|
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 20, 25, 26, 28, 30, 38, 40, 41, 48, 53, 66, 70, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3526 |
| Battery | 5100 mAh |
| Bluetooth | Yes |
| Brand | Xiaomi |
| Color | Black, Blue, Gray |
| NFC | Yes |
| OS | Android 16 |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 64GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi 10C 4G Renewed
Rated 0 out of 5
In stock
699.00 AED| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Color | Black, Blue, Green |
| NFC | Yes |
| OS | Android 16 |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 64GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi 12 Renewed
Rated 0 out of 5
In stock
599.00 AED| Battery | 5000 mAh |
|---|---|
| Bluetooth | Yes |
| Brand | Xiaomi |
| Color | Black, Icy Blue, White |
| NFC | Yes |
| OS | Android 16 |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 256GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi 12C Renewed
Rated 0 out of 5
In stock
1,299.00 AED| Battery | 5100 mAh |
|---|---|
| Bluetooth | Yes |
| Brand | Xiaomi |
| Color | Black, Blue, Green, Lavender |
| NFC | Yes |
| OS | Android 14 |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 64GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi 13 Renewed
Rated 0 out of 5
In stock
699.00 AED| Battery | 5100 mAh |
|---|---|
| Bluetooth | Yes |
| Brand | Xiaomi |
| Color | Black, Icy Blue, Pink |
| NFC | Yes |
| OS | Android 16 |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 256GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi 13C 5G (Brand New)
Rated 0 out of 5
In stock
380.00 AED| Battery | 5100 mAh |
|---|---|
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3361, A3362 – cellular model only |
| Brand | Xiaomi |
| Color | Alpine Green, Black, Blue, White |
| NFC | Yes |
| OS | Android 16 |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 256GB |
| LTE Bands | 5G |
| version | International Version |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi 13C 5G Renewed
Rated 0 out of 5
In stock
380.00 AED| Battery | 5100 mAh |
|---|---|
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3361, A3362 – cellular model only |
| Brand | Xiaomi |
| Color | Alpine Green, Black, Blue, White |
| NFC | Yes |
| OS | Android 16 |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 256GB |
| LTE Bands | 5G |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi 13X Renewed
Rated 0 out of 5
In stock
599.00 AED| Battery | 5100 mAh |
|---|---|
| Brand | Xiaomi |
| Color | Black, Blue, Light Gold |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 256GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi 14C (Brand New)
Rated 0 out of 5
In stock
499.00 AED| Battery | 5100 mAh |
|---|---|
| Brand | Xiaomi |
| Color | Black, Blue, Green, Pink |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 256GB |
| NFC | Yes |
| version | International Version |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi 14C 5G (Brand New)
Rated 0 out of 5
In stock
459.99 AED| Battery | 5100 mAh |
|---|---|
| Brand | Xiaomi |
| Color | Black, Blue, Green, Pink |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 256GB |
| NFC | Yes |
| version | Indian Version, International Version |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page