Showing 37–48 of 52 results
Filter by price
Color
storage
- 128GB128GB 37
- 128GB128GB 1
- 128GB128GB 1
- 256GB256GB 4
- 256GB256GB 27
- 512GB512GB 9
- 64GB64GB 10
- 64GB64GB 2
- 64GB64GB 2
NFC
- Yes 13
XIAOMI
Redmi A3XÂ (Brand New)
Rated 0 out of 5
In stock
299.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
A-BHK-3799
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Color | Alpine Green, Black, White |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 64GB |
| version | Indian Version |
Redmi A3XÂ Renewed
Rated 0 out of 5
In stock
399.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
A-BHK-0131
Redmi A5 (Brand New)
Rated 0 out of 5
In stock
299.99 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
A-BHK-3800
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Color | Black, Blue, Gold, Green |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 64GB |
| version | International Version, TDRA |
Redmi A5 Renewed
Rated 0 out of 5
In stock
399.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
A-BHK-0130
Redmi Note 13 5G (Brand New)
Rated 0 out of 5
In stock
459.99 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Color | Black, Gold, Lavender, White |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 256GB |
| version | International Version |
Redmi Note 13 5G Renewed
Rated 0 out of 5
In stock
699.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi Note 14 5G (Brand New)
Rated 0 out of 5
In stock
699.99 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
A-BHK-3805
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Color | Black, Green, Purple |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 256GB, 512GB |
| version | International Version |
Redmi Note 14 5G Renewed
Rated 0 out of 5
In stock
799.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
A-BHK-0135
Redmi Note 14 Pro 4G Renewed
Rated 0 out of 5
In stock
999.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
A-BHK-0136
Redmi Note 14 Pro 5G (Brand New)
Rated 0 out of 5
In stock
799.99 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
A-BHK-3806
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Color | Black, Dark Green, Purple |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 256GB, 512GB |
| version | Indian Version |
Redmi Note 14 Pro 5G (Brand New)
Rated 0 out of 5
In stock
949.99 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
A-BHK-3807
Redmi Note 14 Pro 5G Renewed
Rated 0 out of 5
In stock
1,399.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
A-BHK-0137