Showing 49–52 of 52 results
Filter by price
Color
storage
- 128GB128GB 37
- 128GB128GB 1
- 128GB128GB 1
- 256GB256GB 4
- 256GB256GB 27
- 512GB512GB 9
- 64GB64GB 10
- 64GB64GB 2
- 64GB64GB 2
NFC
- Yes 13
XIAOMI
Redmi Note 14 Pro+ 5G (Brand New)
Rated 0 out of 5
In stock
1,299.99 AED| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Color | Black, Green, Lavender |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 256GB, 512GB |
| version | TDRA |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi Note 14 Pro+ 5G Renewed
Rated 0 out of 5
In stock
1,499.00 AED| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Color | Black, Green, Lavender |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 256GB, 512GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi Note 14 Pro+ 5G(Brand New)
Rated 0 out of 5
In stock
1,099.99 AED| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Color | Black, Green, Lavender |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 256GB, 512GB |
| version | International Version |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Xiaomi Redmi 13C Renewed
Rated 0 out of 5
In stock
399.00 AED| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3361, A3362 – cellular model only |
|---|---|
| Brand | Xiaomi |
| Color | Alpine Green, Black, Blue, White |
| NFC | Yes |
| OS | Android 15 |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 256GB |
| LTE Bands | 4G, 5G |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page