Showing all 8 results
Filter by price
Filter by brands
Color
storage
Huawei
Huawei Mate X 7
Rated 0 out of 5
In stock
5,149.99 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3361, A3362 – cellular model only |
|---|---|
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Huawei |
| Color | Black, RED, White |
| RAM | 16GB 512MB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 512GB |
Huawei Mate X T
Rated 0 out of 5
In stock
7,999.99 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Huawei Nova 14
Rated 0 out of 5
In stock
1,059.99 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
A-BHK990-0056
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3358, A3359 – cellular model only |
|---|---|
| Battery | 5000 mAh |
| Brand | Huawei |
| Color | Black, Blue, White |
| RAM | 256GB 12GB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 256GB |
Huawei Nova 14i
Rated 0 out of 5
In stock
749.99 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
A-BHK690-0054
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3361, A3362 – cellular model only |
|---|---|
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Huawei |
| Color | Black, Blue |
| RAM | 8GB 256MB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 256GB |
Huawei Pura 70
Rated 0 out of 5
In stock
1,599.99 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
A-BHK4500-0056
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3358, A3359 – cellular model only |
|---|---|
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Huawei |
| Color | Black, Pink, White |
| RAM | 256GB 12GB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 256GB |
Huawei Pura 80
Rated 0 out of 5
In stock
1,899.99 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
A-BHK1830-0057
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3361, A3362 – cellular model only |
|---|---|
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Huawei |
| Color | Black, White |
| RAM | 256GB 12GB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 256GB |
Huawei Pura 80 Pro
Rated 0 out of 5
In stock
2,679.99 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
A-BHK2580-0058
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3358, A3359 – cellular model only |
|---|---|
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Huawei |
| Color | Black, Gold, RED, White |
| RAM | 512GB 12GB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 512GB |
Huawei Pura 80 Ultra
Rated 0 out of 5
In stock
3,949.99 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3358, A3359 – cellular model only |
|---|---|
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Huawei |
| Color | Black, Gold |
| RAM | 512GB 12GB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 512GB |
