Showing 13–15 of 15 results
Filter by price
Filter by brands
Color
- BlackBlack 4
- BlueBlue 5
- PinkPink 2
- SilverSilver 4
- WhiteWhite 1
- Alpine GreenAlpine Green 2
- Bling BlackBling Black 1
- Coral RedCoral Red 1
- Deep PurpleDeep Purple 2
- Glam GreenGlam Green 1
- GoldGold 4
- GraphiteGraphite 2
- GreenGreen 3
- Luxe VioletLuxe Violet 1
- MidnightMidnight 2
- Moonlight SilverMoonlight Silver 1
- Onyx BlackOnyx Black 1
- Orange HazeOrange Haze 1
- PurplePurple 2
- REDRED 2
- Sapphire BlackSapphire Black 1
- Serene GreenSerene Green 1
- Sierra BlueSierra Blue 2
- Space BlackSpace Black 2
- StarlightStarlight 2
- Velvet BlackVelvet Black 1
- Vibing BlueVibing Blue 1
- VioletViolet 1
- YellowYellow 4
Size
- 10.1 inches 1
- 104.9 cm2 (~77.9% screen-to-body ratio) 1
- 109.1 cm2 (~85.2% screen-to-body ratio) 1
- 109.8 cm2 (~87.4% screen-to-body ratio) 2
- 110.2 cm2 (~86.0% screen-to-body ratio) 4
- 110.2 cm2 (~88.0% screen-to-body ratio) 1
- 110.2 cm2 (~88.3% screen-to-body ratio) 1
- 295.8 cm2 (~71.5% screen-to-body ratio) 1
- 6.1 inches 4
- 6.6 inches 1
- 6.7 inches 9
- 90.2 cm2 (~86.0% screen-to-body ratio) 2
- 91.3 cm2 (~86.4% screen-to-body ratio) 1
- 91.7 cm2 (~87.0% screen-to-body ratio) 1
storage
NFC
- Yes 15
128GB
Samsung Galaxy M17
SKU:
SKU-sam45165
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 192 kg |
|---|---|
| Dimensions | 164.4 × 77.9 × 7.5 cm |
| Brand | Samsung |
| Color | Moonlight Silver, Sapphire Black |
| Size | 110.2 cm2 (~86.0% screen-to-body ratio), 6.7 inches |
| 3G Bands | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 5G Bands | 1, 28, 3, 40, 41, 5, 66, 7, 77, 78 SA/NSA/Sub6, 8 |
| Battery | 5000 mAh |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| Dimensions | 164.4 x 77.9 x 7.5 mm (6.47 x 3.07 x 0.30 in) |
| Display | 1080 x 2340 pixels, 110.2 cm2 (~86.0% screen-to-body ratio), 1100 nits (HBM), 19.5:9 ratio (~385 ppi density), 6.7 inches, 90Hz, Corning Gorilla Glass Victus, Super AMOLED |
| Front Camera | (wide), 1.12µm, 1/3.1″, 13 MP, f/2.0 |
| GPU | Mali-G68 MP2 |
| Location | BDS, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| LTE Bands | 1, 12, 17, 2, 20, 26, 28, 3, 38, 4, 40, 41, 5, 66, 7, 8 |
| Multimedia | IP54 dust protected and water resistant (water splashes) |
| NFC | Yes |
| Officially announced | 2025, October 10 |
| OS | Android 15, One UI 7, up to 6 major Android upgrades |
| Processor | Exynos 1330 (5 nm), Octa-core (2×2.4 GHz Cortex-A78 & 6×2.0 GHz Cortex-A55) |
| RAM | 128GB 4GB RAM, 128GB 6GB RAM, 128GB 8GB RAM |
| Rear Camera | (ultrawide), (wide), 0.64µm, 1.12µm 2 MP (macro), 1/2.76″, 1/5.0″, 50 MP, AF, f/1.8, f/2.2, OIS 5 MP |
| Resistance | Glass front (Gorilla Glass Victus), plastic back, plastic frame |
| Second camera | (wide), 1.12µm, 1/3.1″, 13 MP, f/2.0 |
| Sensors | Accelerometer, Compass, Fingerprint (side-mounted), gyro, proximity |
| SIM type | Nano-SIM + Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 128GB |
| Storage expansion | 128GB 4GB RAM, 128GB 6GB RAM, 128GB 8GB RAM; microSDXC (uses shared SIM slot) |
| TDD Bands | 1, 12, 17, 2, 20, 26, 28, 3, 38, 4, 40, 41, 5, 66, 7, 8 |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Video recording | 1080p@30fps, gyro-EIS |
| Weight | 192 g (6.77 oz) |
| WLAN | dual-band, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Wi-Fi Direct |
Samsung Galaxy M36
SKU:
SKU-sam91019
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 197 kg |
|---|---|
| Dimensions | 164.4 × 77.9 × 7.7 cm |
| Brand | SM-M366B, SM-M366B/DS; Samsung |
| Color | Orange Haze, Serene Green, Velvet Black |
| Size | 110.2 cm2 (~86.0% screen-to-body ratio), 6.7 inches |
| 3G Bands | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 5G Bands | 1, 28, 3, 38, 40, 41, 5, 78 SA/NSA/Sub6, 8 |
| Battery | 5000 mAh |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| Dimensions | 164.4 x 77.9 x 7.7 mm (6.47 x 3.07 x 0.30 in) |
| Display | 1080 x 2340 pixels, 110.2 cm2 (~86.0% screen-to-body ratio), 120Hz, 19.5:9 ratio (~385 ppi density), 6.7 inches, Corning Gorilla Glass Victus+, Super AMOLED |
| Front Camera | (wide), 1.12µm, 1/3.06″, 13 MP, f/2.2 |
| GPU | Mali-G68 MP5 |
| Location | BDS, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| LTE Bands | 1, 2, 20, 28, 3, 38, 40, 41, 5, 7, 8 |
| Multimedia | Drop resistant up to 2m |
| NFC | Yes |
| Officially announced | 2025, June 27 |
| OS | Android 15, One UI 7, up to 6 major Android upgrades |
| Processor | Exynos 1380 (5 nm), Octa-core (4×2.4 GHz Cortex-A78 & 4×2.0 GHz Cortex-A55) |
| RAM | 128GB 6GB RAM, 128GB 8GB RAM, 256GB 8GB RAM |
| Rear Camera | (ultrawide), (wide), 1.12µm 2 MP (macro), 1/1.96″, 1/4.0″, 123Ëš, 50 MP, f/1.8, f/2.2, OIS 8 MP, PDAF |
| Resistance | glass back, Glass front (Gorilla Glass Victus+), plastic frame |
| Second camera | (wide), 1.12µm, 1/3.06″, 13 MP, f/2.2 |
| Sensors | Accelerometer, Compass, Fingerprint (side-mounted), gyro |
| SIM type | Nano-SIM + Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 128GB, 256GB |
| Storage expansion | 128GB 6GB RAM, 128GB 8GB RAM, 256GB 8GB RAM; microSDXC (uses shared SIM slot) |
| TDD Bands | 1, 2, 20, 28, 3, 38, 40, 41, 5, 7, 8 |
| USB | OTG, USB Type-C 2.0 |
| Video recording | 1080p@30/60fps, 1080p@30fps, 4K@30fps, 720p@480fps, gyro-EIS |
| Weight | 197 g (6.95 oz) |
| WLAN | dual-band, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, Wi-Fi Direct |
Samsung Galaxy Tab Active5 Pro
SKU:
SKU-sam32268
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 680 kg |
|---|---|
| Dimensions | 242.9 × 170.2 × 10.2 cm |
| Brand | SM-X350; Samsung, SM-X356B |
| Color | Green |
| Size | 10.1 inches, 295.8 cm2 (~71.5% screen-to-body ratio) |
| 3G Bands | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 5G Bands | 1, 20, 26, 28, 3, 38, 40, 41, 5, 66, 7, 71, 77, 78 SA/NSA/Sub6, 8 |
| Battery | Li-Po 10100 mAh, removable |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE |
| Dimensions | 242.9 x 170.2 x 10.2 mm (9.56 x 6.70 x 0.40 in) |
| Display | 10.1 inches, 120Hz, 16:10 ratio (~224 ppi density), 1920 x 1200 pixels, 295.8 cm2 (~71.5% screen-to-body ratio), Corning Gorilla Glass Victus+, Mohs level 5, TFT LCD |
| Front Camera | 8 MP, f/2.0 |
| GPU | Adreno 810 |
| Location | BDS, Galileo, Glonass, GPS, QZSS – cellular model only |
| LTE Bands | 1, 12, 13, 17, 2, 20, 25, 26, 28, 3, 32, 38, 4, 40, 41, 5, 66, 68, 7, 8 |
| Multimedia | Stylus support IP68 dust tight and water resistant (immersible up to 1.5m for 30 min) MIL-STD-810H compliant |
| NFC | Yes |
| Officially announced | 2025, April 14 |
| OS | Android 15, One UI 7 |
| Processor | Octa-core (1×2.5 GHz Cortex-A720 & 3×2.4 GHz Cortex-A720 & 4×1.8 GHz Cortex-A520), Qualcomm SM7635 Snapdragon 7s Gen 3 (4 nm) |
| RAM | 128GB 6GB RAM, 256GB 8GB RAM |
| Rear Camera | 12 MP, AF, f/1.8 |
| Second camera | 8 MP, f/2.0 |
| Sensors | Accelerometer, Compass, Fingerprint (front-mounted), gyro, proximity, proximity (accessories only) |
| SIM type | Nano-SIM + eSIM (cellular model only) |
| Storage | 128GB, 256GB |
| Storage expansion | 128GB 6GB RAM, 256GB 8GB RAM; microSDXC (dedicated slot) |
| TDD Bands | 1, 12, 13, 17, 2, 20, 25, 26, 28, 3, 32, 38, 4, 40, 41, 5, 66, 68, 7, 8 |
| USB | charging/accessories connector pins, USB Type-C 3.2 |
| Video recording | 1080p@30fps, 4K@30fps |
| Weight | 680 g or 683 g (1.50 lb) |
| WLAN | tri-band, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, Wi-Fi Direct |

