Showing 13–21 of 21 results
HONOR
Honor X6c ( Brand New)
Rated 0 out of 5
In stock
399.99 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3358, A3359 – cellular model only |
|---|---|
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Honor |
| Color | Black, Green, White |
| RAM | 128GB 6GB RAM, 256GB 6GB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 256GB |
| version | International Version |
Honor X6D 5G (Brand New)
Rated 0 out of 5
In stock
519.99 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
A-BHK455-00035
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3358, A3359 – cellular model only |
|---|---|
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Honor |
| Color | Black, Green |
| RAM | 256GB 4GB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 256GB |
| version | International Version |
Honor X7C 5G (Brand New)
Rated 0 out of 5
In stock
679.99 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
A-BHK590-0036
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3358, A3359 – cellular model only |
|---|---|
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Honor |
| Color | Green, White |
| RAM | 256GB 8GB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 256GB |
| version | International Version |
Honor X7D 4G( Brand New)
Rated 0 out of 5
In stock
599.99 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
A-BHK515-0037
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3361, A3362 – cellular model only |
|---|---|
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Honor |
| Color | Black, Silver, White |
| RAM | 256GB 8GB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 256GB |
| version | International Version |
Honor X7D 5G( Brand New)
Rated 0 out of 5
In stock
539.99 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
A-BHK515-38
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3361, A3362 – cellular model only |
|---|---|
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Honor |
| Color | Black, Silver, White |
| RAM | 256GB 8GB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 256GB |
| version | International Version |
Honor X8D(Brand New)
Rated 0 out of 5
In stock
749.99 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3358, A3359 – cellular model only |
|---|---|
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Honor |
| Color | Black, Blue, Silver |
| RAM | 256GB 8GB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 256GB |
| version | International Version |
Honor X9C (Brand New)
Rated 0 out of 5
In stock
979.99 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3358, A3359 – cellular model only |
|---|---|
| Brand | Honor |
| Battery | 5100 mAh |
| Color | Black, Green, Pink |
| RAM | 8GB 256MB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 256GB, 512GB |
| version | International Version |
| LTE Bands | 4G, 5G |
Honor X9C Smart 5G
Rated 0 out of 5
In stock
979.99 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3358, A3359 – cellular model only |
|---|---|
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Honor |
| Color | Green |
| RAM | 8GB 256MB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 256GB |
| version | International Version |
Honor X9D(Brand New)
Rated 0 out of 5
In stock
1,129.99 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page