Showing 13–24 of 37 results
Filter by price
Color
storage
- 128GB128GB 37
- 256GB256GB 4
- 256GB256GB 18
- 512GB512GB 1
- 64GB64GB 6
- 64GB64GB 2
- 64GB64GB 1
NFC
- Yes 12
XIAOMI
Redmi 13C 5G (Brand New)
Rated 0 out of 5
In stock
380.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Battery | 5100 mAh |
|---|---|
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3361, A3362 – cellular model only |
| Brand | Xiaomi |
| Color | Alpine Green, Black, Blue, White |
| NFC | Yes |
| OS | Android 16 |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 256GB |
| LTE Bands | 5G |
| version | International Version |
Redmi 13C 5G Renewed
Rated 0 out of 5
In stock
380.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi 13X Renewed
Rated 0 out of 5
In stock
599.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi 14C (Brand New)
Rated 0 out of 5
In stock
499.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Battery | 5100 mAh |
|---|---|
| Brand | Xiaomi |
| Color | Black, Blue, Green, Pink |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 256GB |
| NFC | Yes |
| version | International Version |
Redmi 14C 5G (Brand New)
Rated 0 out of 5
In stock
459.99 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Battery | 5100 mAh |
|---|---|
| Brand | Xiaomi |
| Color | Black, Blue, Green, Pink |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 256GB |
| NFC | Yes |
| version | Indian Version, International Version |
Redmi 14C Renewed
Rated 0 out of 5
In stock
499.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi 15 4G Renewed
Rated 0 out of 5
In stock
799.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
A-BHK-0113
Redmi 15 5G (Brand New)
Rated 0 out of 5
In stock
619.99 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi 15 5G (Brand New)
Rated 0 out of 5
In stock
619.99 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Color | Black, Green, Light Gold |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 256GB |
| version | Indian Version |
Redmi 15 5G Renewed
Rated 0 out of 5
In stock
1,299.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi 15C 4G (Brand New)
Rated 0 out of 5
In stock
399.99 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
A-BHK-3802
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Color | Black, Blue, Green, Rose Gold |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 256GB |
| version | International Version |
Redmi 15C 4G (Brand New)
Rated 0 out of 5
In stock
369.99 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
A-BHK-3803
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Color | Black, Blue, Green, Rose Gold |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 256GB |
| version | International Version, TDRA |