Showing 25–34 of 34 results
oppo
Oppo Reno 14F
Rated 0 out of 5
In stock
1,399.99 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3358, A3359 – cellular model only |
|---|---|
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Oppo |
| Color | Black, Blue, Green, White |
| RAM | 512GB 12GB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 512GB |
Oppo Reno 15
Rated 0 out of 5
In stock
2,149.99 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3358, A3359 – cellular model only |
|---|---|
| Battery | 5000 mAh |
| Brand | Oppo |
| Color | Black, White |
| RAM | 512GB 12GB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 512GB |
Oppo Reno 15 Pro
Rated 0 out of 5
In stock
2,349.99 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3358, A3359 – cellular model only |
|---|---|
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Oppo |
| Color | Blue, brown |
| RAM | 512GB 12GB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 512GB |
Oppo Reno 15F
Rated 0 out of 5
In stock
1,449.99 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Oppo Reno 2 Renewed
Rated 0 out of 5
In stock
370.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3361, A3362 – cellular model only |
|---|---|
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Oppo |
| Color | Black, Blue Black, Pink |
| RAM | 256GB 8GB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 256GB |
Oppo Reno 2Z Renewed
Rated 0 out of 5
In stock
380.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3361, A3362 – cellular model only |
|---|---|
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Oppo |
| Color | Black, White |
| SIM type | Nano-SIM |
| RAM | 128GB 6GB RAM |
| Storage | 128GB |
Oppo Reno 4 5G Renewed
Rated 0 out of 5
In stock
410.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3361, A3362 – cellular model only |
|---|---|
| Battery | 5000 mAh |
| Brand | Oppo |
| Color | Black, Blue |
| RAM | 128GB 8GB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB |
Oppo Reno 4Z 5G Renewed
Rated 0 out of 5
In stock
410.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3361, A3362 – cellular model only |
|---|---|
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Oppo |
| Color | Black, White |
| RAM | 128GB 8GB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB |
Oppo Reno 5Z Renewed
Rated 0 out of 5
In stock
399.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3361, A3362 – cellular model only |
|---|---|
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Oppo |
| Color | Black, Blue |
| RAM | 128GB 8GB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB |
Oppo Reno 6 5G Renewed
Rated 0 out of 5
In stock
450.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3361, A3362 – cellular model only |
|---|---|
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Oppo |
| Color | Black, Blue |
| RAM | 128GB 8GB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB |
| version | International Version, International Version (eSIM), Middle East Version (eSIM) |
