Showing all 11 results
Apple Ipad
Apple iPad 10th
Rated 0 out of 5
In stock
890.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
SKU-sam72603
Apple iPad 4
Rated 0 out of 5
In stock
120.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
SKU-sam14467
Apple iPad 5th Gen
Rated 0 out of 5
In stock
225.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
SKU-sam30432
Apple iPad 6th Gen
Rated 0 out of 5
In stock
245.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
SKU-sam35840
| Weight | 662 kg |
|---|---|
| Dimensions | 241.2 × 185.7 × 9.4 cm |
| Battery | 28.6Wh |
| Display | 10.9 inches |
| Color | Gold, Silver, Space Gray |
| Processor | A14 Bionic chip |
| OS | A14 Bionic chip |
| Main camera | 12MP |
| WLAN | Wi-Fi 6 Wi-Fi Direct |
| Storage | 32GB |
Apple iPad 7
Rated 0 out of 5
In stock
390.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
SKU-sam51750
Apple iPad 8
Rated 0 out of 5
In stock
530.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
SKU-sam64826
Apple iPad 9
Rated 0 out of 5
In stock
530.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
SKU-sam89724
Apple iPad Air 1
Rated 0 out of 5
In stock
125.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
SKU-sam25314
Apple iPad Air 2
Rated 0 out of 5
In stock
230.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
SKU-sam63066
Apple iPad Air 4
Rated 0 out of 5
In stock
899.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
SKU-sam64303
Apple iPad Air 5
Rated 0 out of 5
In stock
1,199.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
SKU-sam86044
