Showing 61–72 of 87 results
Filter by price
Filter by brands
Color
- BlackBlack 63
- BlueBlue 40
- GrayGray 7
- PinkPink 5
- SilverSilver 9
- Space GraySpace Gray 2
- WhiteWhite 22
- Alpine GreenAlpine Green 6
- Blue BlackBlue Black 1
- brownbrown 1
- Cloud WhiteCloud White 2
- Coral RedCoral Red 2
- Dark GreenDark Green 3
- Deep BlueDeep Blue 1
- Deep PurpleDeep Purple 3
- GoldGold 14
- GraphiteGraphite 1
- GreenGreen 30
- Icy BlueIcy Blue 5
- LavenderLavender 3
- Light GoldLight Gold 5
- Light VioletLight Violet 2
- Matte GoldMatte Gold 1
- MidnightMidnight 1
- PurplePurple 5
- REDRED 3
- Rose GoldRose Gold 4
- StarlightStarlight 1
- VioletViolet 1
- YellowYellow 4
Size
- 247.6×178.5×6.1 mm247.6×178.5×6.1 mm 1
- 1.65 inches 1
- 10.9 inches 1
- 102.9 cm2 (~83.7% screen-to-body ratio) 1
- 102.9 cm2 (~84.4% screen-to-body ratio) 1
- 108.4 cm2 (~83.6% screen-to-body ratio) 2
- 109.8 cm2 (~87.4% screen-to-body ratio) 1
- 11.5 inches 1
- 116.9 cm2 (~92.5% screen-to-body ratio) 2
- 13.1 inches 1
- 344.5 cm2 (~81.7% screen-to-body ratio) 1
- 391.6 cm2 (~85.7% screen-to-body ratio) 1
- 4.7 inches 1
- 497.6 cm2 (~85.0% screen-to-body ratio) 1
- 5.8 inches 2
- 6.1 inches 2
- 6.5 inches 2
- 6.7 inches 3
- 6.9 inches 2
- 60.9 cm2 (~65.4% screen-to-body ratio) 1
- 84.4 cm2 (~82.1% screen-to-body ratio) 1
- 84.4 cm2 (~82.9% screen-to-body ratio) 1
- 90.3 cm2 (~79.0% screen-to-body ratio) 2
storage
128GB
Redmi A5 (Brand New)
Rated 0 out of 5
In stock
299.99 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
A-BHK-3800
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Color | Black, Blue, Gold, Green |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 64GB |
| version | International Version, TDRA |
Redmi A5 Renewed
Rated 0 out of 5
In stock
399.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
A-BHK-0130
Redmi Note 13 5G (Brand New)
Rated 0 out of 5
In stock
459.99 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Color | Black, Gold, Lavender, White |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 256GB |
| version | International Version |
Redmi Note 13 5G Renewed
Rated 0 out of 5
In stock
699.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi Note 14 Pro 4G Renewed
Rated 0 out of 5
In stock
999.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
A-BHK-0136
Vivo V21 5G Renewed
Rated 0 out of 5
In stock
420.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| 3G Bands | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 – A1662 |
|---|---|
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Vivo |
| Color | Blue Black, Cloud White |
| RAM | 128 GB |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB |
Vivo V23 5G Renewed
Rated 0 out of 5
In stock
630.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| 3G Bands | HSDPA 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 – A1549 (GSM) |
|---|---|
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Vivo |
| Color | Black, Gold |
| RAM | 128GB 8GB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB |
Vivo V23e 5G Renewed
Rated 0 out of 5
In stock
480.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| 3G Bands | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 – International |
|---|---|
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3361, A3362 – cellular model only |
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Vivo |
| Color | Black, Gold, Icy Blue |
| RAM | 128GB 8GB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB |
Vivo V25 5G Renewed
Rated 0 out of 5
In stock
640.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| 3G Bands | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 – International |
|---|---|
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3361, A3362 – cellular model only |
| Brand | Vivo |
| Battery | 5100 mAh |
| Color | Black, Blue |
| RAM | 128GB 8GB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB |
Vivo Y04
Rated 0 out of 5
In stock
429.99 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3358, A3359 – cellular model only |
|---|---|
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Vivo |
| Color | Gold, Green |
| RAM | 128GB 4GB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB |
Vivo Y19S 5G
Rated 0 out of 5
In stock
549.99 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3361, A3362 – cellular model only |
|---|---|
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Vivo |
| Color | Gold, Green, Pink |
| RAM | 128GB 4GB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB |
Vivo Y21s Renewed
Rated 0 out of 5
In stock
320.00 AED
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| 3G Bands | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 – cellular model only |
|---|---|
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3361, A3362 – cellular model only |
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Vivo |
| Color | Cloud White, Deep Blue |
| RAM | 128GB 6GB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB |





