Showing 25–36 of 52 results
Filter by price
Color
storage
- 128GB128GB 37
- 128GB128GB 1
- 128GB128GB 1
- 256GB256GB 4
- 256GB256GB 27
- 512GB512GB 9
- 64GB64GB 10
- 64GB64GB 2
- 64GB64GB 2
NFC
- Yes 13
XIAOMI
Redmi 14C Renewed
Rated 0 out of 5
In stock
499.00 AED| Battery | 5100 mAh |
|---|---|
| Brand | Xiaomi |
| Color | Black, Blue, Green, Pink |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 256GB |
| NFC | Yes |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi 15 4G Renewed
SKU:
A-BHK-0113
Rated 0 out of 5
In stock
799.00 AED| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Color | Black, Green, Light Gold |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 256GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi 15 5G (Brand New)
Rated 0 out of 5
In stock
619.99 AED| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Color | Black, Green, Light Gold |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 256GB |
| version | TDRA |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi 15 5G (Brand New)
Rated 0 out of 5
In stock
619.99 AED| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Color | Black, Green, Light Gold |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 256GB |
| version | Indian Version |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi 15 5G Renewed
Rated 0 out of 5
In stock
1,299.00 AED| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Color | Black, Green, Light Gold |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 256GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi 15C 4G (Brand New)
SKU:
A-BHK-3802
Rated 0 out of 5
In stock
399.99 AED| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Color | Black, Blue, Green, Rose Gold |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 256GB |
| version | International Version |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi 15C 4G (Brand New)
SKU:
A-BHK-3803
Rated 0 out of 5
In stock
369.99 AED| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Color | Black, Blue, Green, Rose Gold |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 256GB |
| version | International Version, TDRA |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi 15C 4G Renewed
SKU:
A-BHK-0114
Rated 0 out of 5
In stock
499.00 AED| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Color | Black, Blue, Green, Rose Gold |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 256GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi 15C 5G Renewed
SKU:
A-BHK-0150
Rated 0 out of 5
In stock
440.00 AED| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Color | Black, Blue, Deep Purple |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 256GB |
| LTE Bands | 4G, 5G |
| Version | International |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi 15C 5G(Brand New)
SKU:
A-BHK-3801
Rated 0 out of 5
In stock
459.99 AED| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Color | Black, Blue, Deep Purple |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 256GB |
| LTE Bands | 4G, 5G |
| version | International Version |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi 15C 5G(Brand New)
SKU:
A-BHK-3804
Rated 0 out of 5
In stock
459.99 AED| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Color | Black, Blue, Deep Purple |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 256GB |
| LTE Bands | 4G, 5G |
| version | International Version, TDRA |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Redmi A3 Renewed
SKU:
A-BHK-0132
Rated 0 out of 5
In stock
399.00 AED| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Color | Black, Blue, Green |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 128GB, 64GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page