Showing 1–12 of 42 results
Filter by price
Filter by brands
Color
Size
storage
- 128GB128GB 5
- 128GB128GB 1
- 1TB1TB 3
- 256GB256GB 2
- 256GB256GB 21
- 512GB512GB 42
- 64GB64GB 1
NFC
- Yes 8
Shop
Galaxy Z Flip 6 ( Brand New)
Rated 0 out of 5
In stock
2,449.99 AED| 3G Bands | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 – A1662 |
|---|---|
| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3361, A3362 – cellular model only |
| Battery | Li-Ion 10 |
| Biometrics | Face ID: TrueDepth camera-based facial recognition Uses: Device unlock, Apple Pay, app authentication, FINGER PRINT, TOUCH ID |
| Bluetooth | Yes |
| Brand | Samsung |
| Charge speed | Wired Fast Charging: Up to 20W Wireless Charging (MagSafe): Up to 15W Wireless Charging (Qi): Up to 7.5W |
| Charging | Fast charging Qi wireless charging, MagSafe wireless charging, Wired Charging: Fast charging support ( |
| Color | Black, Blue, Green, Yellow |
| Data Speed | 5G NR (Sub-6 GHz and mmWave – Model dependent |
| Dimensions | 150 x 71.9 x 8.8 mm (5.91 x 2.83 x 0.35 in) |
| Display | 1080 x 2640 pixels (~426 ppi density) |
| Front Camera | 32mm (standard) SL 3D |
| Flash | Type: Quad-LED dual-tone flash Features: Slow-sync, Night mode, Portrait mode lighting |
| GPU | Adreno 610 |
| HD Voice | YES |
| Hearing aid compatible | M3/T4 |
| LTE Bands | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 48, 66, 71 – A3358 – cellular model only |
| Multimedia | IP68 dust tight and water resistant (immersible up to 1.5m for 30 min) Drop resistant up to 1.5m MIL-STD-810H compliant |
| NFC | Yes |
| OS | Android 13 |
| Processor | 9-core (3 performance cores, 6 efficiency cores) – 256/512GB models10-core (4 performance cores, 6 efficiency cores) – 1/2TB models |
| RAM | 256GB 12GB RAM, 512GB 12GB RAM |
| Rear Camera | 111mm (periscope telephoto) |
| Resistance | Water, Dust; IP68 |
| Second camera | 26mm (wide) 12 MP |
| Sensors | Face ID, accelerometer, gyro, compass, barometer |
| SIM type | Nano-SIM + eSIM |
| Size | 102.9 cm2 (~84.4% screen-to-body ratio) |
| TDD Bands | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 48, 66, 71 – A3361 – cellular model only |
| USB | charging/accessories connector pins |
| Video recording | 1080p@30/60/120/240fps |
| VoLTE | Yes |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac / 6 Dual-band Wi-Fi hotspot supported |
| Storage | 256GB, 512GB |
| version | TDRA |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Honor 200 5G(Brand New)
Rated 0 out of 5
In stock
1,229.99 AED| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3358, A3359 – cellular model only |
|---|---|
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Honor |
| Color | Black, Green |
| RAM | 512GB 12GB RAM |
| Storage | 512GB |
| SIM type | Nano-SIM |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Honor 400 5G(Brand New)
Rated 0 out of 5
In stock
1,299.99 AED| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3358, A3359 – cellular model only |
|---|---|
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Honor |
| Color | Black, Blue, Silver, White |
| RAM | 256GB 12GB RAM, 512GB 12GB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 256GB, 512GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Honor 400 Pro 5G
SKU:
A-BHK2100-0040
Rated 0 out of 5
In stock
2,149.99 AED| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3358, A3359 – cellular model only |
|---|---|
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Honor |
| Color | Black, Blue |
| RAM | 512GB 12GB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 512GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Honor Magic 5 Pro
SKU:
A-BHK2000-0051
Rated 0 out of 5
In stock
2,139.99 AED| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3358, A3359 – cellular model only |
|---|---|
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Honor |
| Color | Black, Green |
| RAM | 512GB 12GB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 512GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Honor Magic 7 Pro
Rated 0 out of 5
In stock
2,749.99 AED| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3358, A3359 – cellular model only |
|---|---|
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Honor |
| Color | Black, Blue, White |
| RAM | 512GB 12GB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 512GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Honor Magic 8 Pro
SKU:
A-BHK-00051
Rated 0 out of 5
In stock
3,399.99 AED| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3361, A3362 – cellular model only |
|---|---|
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Honor |
| Color | Black, Blue, Stone; Gold/White, White |
| RAM | 1TB 16GB RAM, 512GB 12GB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 1TB, 512GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Honor Magic V3 Fold
Rated 0 out of 5
In stock
3,699.99 AED| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3358, A3359 – cellular model only |
|---|---|
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Honor |
| Color | Black, Green, RED |
| RAM | 512GB 12GB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 512GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Honor Magic V5 Fold
SKU:
A-BHK6000-0054
Rated 0 out of 5
In stock
6,249.99 AED| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3358, A3359 – cellular model only |
|---|---|
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Honor |
| Color | Black, RED, White |
| RAM | 512GB 16GB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 512GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Honor X9C (Brand New)
Rated 0 out of 5
In stock
979.99 AED| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3358, A3359 – cellular model only |
|---|---|
| Brand | Honor |
| Battery | 5100 mAh |
| Color | Black, Green, Pink |
| RAM | 8GB 256MB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 256GB, 512GB |
| version | International Version |
| LTE Bands | 4G, 5G |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Honor X9D(Brand New)
Rated 0 out of 5
In stock
1,129.99 AED| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3358, A3359 – cellular model only |
|---|---|
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Honor |
| Color | Black, Green, RED, White |
| RAM | 256GB 12GB RAM, 512GB 12GB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 256GB, 512GB |
| LTE Bands | 4G, 5G |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Huawei Mate X 7
Rated 0 out of 5
In stock
5,149.99 AED| 5G Bands | 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 75, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 – A3361, A3362 – cellular model only |
|---|---|
| Battery | 5100 mAh |
| Brand | Huawei |
| Color | Black, RED, White |
| RAM | 16GB 512MB RAM |
| SIM type | Nano-SIM |
| Storage | 512GB |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page






